(6067 PLN/m2)
Nowa, kameralna inwestycja w Gowinie na słonecznej działce o powierzchni ponad 1000 m2, gdzie znajduje się tylko jeden budynek z dwoma lokalami, to idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i bliskości natury. Domy są zlokalizowane w malowniczej i spokojnej okolicy, otoczonej osiedlami domów jednorodzinnych i bliźniaczych, zapewniając mieszkańcom prywatność oraz komfort życia z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z doskonałym dojazdem do najważniejszych punktów w regionie.
Ekspozycja ogrodu skierowana jest na południe, dzięki czemu przestrzeń na zewnątrz, a także salon oraz dwa pokoje będą przez większość dnia pełne naturalnego światła. To sprawia, że wnętrza będą jasne i przytulne, tworząc idealne warunki do relaksu i codziennego życia w harmonii z otoczeniem.
W ofercie dostępne są tylko dwa lokale o przemyślanym i funkcjonalnym układzie, który został zaprojektowany z myślą o maksymalnym komforcie przyszłych mieszkańców. Każdy z domów łączy nowoczesne rozwiązania architektoniczne z przestrzenią zapewniającą wygodę użytkowania, co czyni te domy wyjątkową okazją na rynku nieruchomości.
Parter:
Piętro:
Nowoczesne rozwiązania, takie jak gazowe ogrzewanie oraz wysokiej jakości materiały, zapewnią niskie koszty eksploatacyjne, nawet w zimowe dni. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie komfort i energooszczędność.
Dlaczego warto?
Zainwestuj w przyszłość i kup dom, który zapewni Ci wygodę na lata!
Serdecznie zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację pod numerem: 884-611-333.
Oferta dotyczy lokalu A.
Zdjęcia umieszczone w ofercie przedstawiają poprzednią realizację.
Biuro sprzedaży
Reda 84-240, ul. Gdańska 29 (obok Urzędu Miasta)
Nie zwlekaj – skontaktuj się już dziś!