Reda - (58) 736 30 65 Facebook GWE Nieruchomosci Google GWE Nieruchomosci
Sprzedaż
256000 zł
(201 zł/m2)
Malownicza działka w Gościcinie o powierzchni 1276m
Gościcino, ul.Gwiezdna
Lokalizacja:
Gościcino , ul.Gwiezdna
Powierzchnia:
1276.00m2
Data aktualizacji
2023-09-09
Cena
256000 ZŁ
Cena za metr
201 zł/m2
Nr oferty
GW017133

Działka budowlana, w szybko rozwijającej się wsi Gościcino przy ulicy Gwiezdnej. 

Powierzchnia działki to 1276 m2.


Działka idealna dla osób ceniących spokój i marzących o postawieniu domu zdala od miejskiego hałasu, w bliskości z naturą.

Działka znajduje się przy drodze utwardzonej, została objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje zabudowę jednorodzinną oraz uzupełniająco  usługową.

Maksymalny wskaźnik zabudowy to 35%, wysokość budynku do 9 m, możliwość podpiwniczenia, intensywność zabudowy od 0,0 do 0,6 m, dachy o symetrycznych kątach nachylenia połaci dachowych

Uzbrojenie:

- skrzynka z prądem na granicy działki,

- woda w drodze,

- gaz w drodze,

- kanalizacja w drodze,

 

Działka jest usytuowana w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej oraz obszarów zielonych, co zapewnia przyszłym właścicielom spokojne i ciche otoczenie. Jest to idealna propozycja dla rodzin z dziećmi, lub osób ceniących sobie bliskość natury.

 

Dzięki dogodnemu dojazdowi do Wejherowa, które znajduje się w odległości kilku minut jazdy samochodem, mieszkańcy będą mieli dostęp do wszelkiej infrastruktury handlowo-usługowej. W okolicy znajdują się sklepy, restauracje, szkoły, przedszkola, a także liczne tereny rekreacyjne.

 

Zapraszamy do kontaktu z nami, jeśli są Państwo zainteresowani zakupem tej działki. Oferujemy atrakcyjną cenę oraz pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z nabyciem nieruchomości.

 

 

Opiekun oferty

884-611-333
michalc@gwenieruchomosci.pl

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'mysqli' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: