biuro@gwenieruchmosci.pl, tel. +48 58 736 30 65 Facebook GWE Nieruchomosci Google GWE Nieruchomosci
Sprzedaż
919000 zł
Parterowy, wolnostojący, 1000m działki, w centrum Bojana!
Bojano, ul.Tartaczna
Lokalizacja:
Bojano , ul.Tartaczna
Powierzchnia:
152.40m2
Data aktualizacji
2021-08-23
Cena
919000 ZŁ
Nr oferty
GW015084
Nowość w ofercie, tylko u nas!

Dom wolnostojący w centrum Bojana!

Na sprzedaż dom wolnostojący parterowy znajdujący się na działce 1000m2, w bardzo dobrej lokalizacji Bojana przy ul. Tartacznej.

Funkcjonalny dom, składający się z 2 niezależnych sypialni, oddzielnej kuchni (pierwotnie trzecia sypialnia), wygodnego salonu o pow. blisko 50m2, łazienki i garażu wraz z kotłownią. Projekt domu zakłada możliwośc utworzenia czwartej sypialni!

Przestronny salon z miejscem na jadalnię strefę relaksu oraz dzienną dodatkowo oddzielna kuchnia, którą możemy zaadoptować jako dodatkowa trzecia sypialnia. W domu znajdują się dwie niezależne sypialnie o pow. 15.5 oraz 14.5m2 oraz łazienka o powierzchni 4.8m2 (wymaga wykończenia). W garażu znajduje się wejście do kotłowni z piecem na ekogroszek, piec z podajnikiem w dobrym stanie technicznym, ogrzewanie podłogowe, możliwość przyłączenia gazu do domu (aktualne przyłącze znajduje się w granicy działki).

Czy to nie brzmi jak oferta której szukasz? Dom wolnostojący o łącznej powierzchni 152.4m2, to rozwiązanie dla osób, które cenią sobie prywatność, idealnie dostosowana działka do nieruchomości, sprawi, iż znajdziesz miejsce na swój ukochany ogród, lecz nie poświęcisz mu całego swojego wolnego czasu. Wygodę zapewni również fakt, że dom jest parterowy, zapomnij o problemie wchodzenia schodami do sypialni. Dodatkowym atutem jest garaż w bryle budynku oraz kotłownia, która po zmianie pieca na gazowy zastąpi piwnicę lub mini warsztat.

W pobliżu domu znajduje się przedszkole, kościół, sklep i wszystkie niezbędne usługi. Ta lokalizacja to żaden kompromis, tu mieszka się wygodnie i spokojnie (również od budowanej trasy S6).

Zapraszam serdecznie do kontaktu po więcej informacji oraz na prezentację tej nieruchomości.

Opiekun oferty

884-611-333
michalc@gwenieruchomosci.pl